Wybierz bezpieczną drogę rozwoju
Doradztwo podatkowe i prawne • Księgowość i audyt • Kadry i płace
Wybierz bezpieczną drogę rozwoju
Doradztwo podatkowe i prawne • Księgowość i audyt • Kadry i płace

Nasi klienci

Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, zwłaszcza podmiotów działających w wymagających i trudnych branżach:

Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne prowadzące  małą  jednoosobową działalność gospodarczą jak również  przedsiębiorstwa o skomplikowanej strukturze organizacyjnej i prawnej, spółki z kapitałem zagranicznym oraz podmioty prowadzące działalność na rynku międzynarodowym.

Mamy doświadczenie praktycznie we wszystkich branżach poczynając do służby zdrowia poprzez branże usługową, handlową, produkcyjną, motoryzacyjną … a kończąc na branży budowlanej i drogowej.

Proponujemy rozwiązania ściśle dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych Klientów.

 

Opinie klientów

Kilka lat temu zdecydowałem się na podjęcie współpracy z Panią Eugenią Stępniewską i ani na moment nie żałowałem tej decyzji. Zawsze mogę liczyć na rzeczowe i profesjonalne  doradztwo, oraz rzetelną księgowość.  Kontrole skarbowe jakie zostały przeprowadzone w naszej spółce  tylko mnie wzmacniają  w przekonaniu, że dokonałem właściwego wyboru Doradcy Podatkowego .

Prezes Zarządu spółki  z branży handlowej o międzynarodowym obszarze działalności.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić Doradcę Podatkowego Panią Eugenię Stępniewską. Zawsze wszystkie wyliczenia podatkowe dokonywane są w wyznaczonych prawem terminach, choć niestety muszę przyznać, iż nie zawsze a właściwie prawie nigdy nie są one przeze mnie skompletowane na czas. Mimo wszystko zespół Kancelarii zawsze zdąży  i nigdy nie zostawił mnie z problemem.

Lekarz kardiolog prowadzący własny NZOZ

 

Polecam kancelarię Pani Eugenii Stępniewskiej, zawsze uprzejma i  uśmiechnięta przy pysznej kawie, rozwiąże wszelkie moje wątpliwości związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.   Wreszcie też mam pod jednym „dachem” wszystkich potrzebnych  specjalistów. Ukłony i podziękowania dla Pani Mecenas Anety Stępniewskiej za wygranie mojej sprawy.

Właściciel niewielkiej  firmy z branży IT